Antalya havalimanı araba kiralama hizmeti veren ucuz firmaları sitemiz üzerinden bulabilirsiniz. En uygun ücretleri ödeyerek rezervasyon yapabilirsiniz.

Antalya’da bulunan tek havalimanı özelliğine sahip olan Antalya havalimanı birçok farklı tatil kentine’de yakın mesafede yer almaktadır. Antalya havalimanı aynı zamanda otoyola da yakındır. Bu nedenle Avrupa’dan gelen birçok kişi Antalya Havalimanı’nı tercih ederek, birçok kentte hızlı ulaşım elde edebilmektedir. Hatta bu yolculuklar sonrasında Antalya havalimanı araba kiralama firmamız ile daha kolay ulaşım elde edilebilir.

Önceden rezervasyon gerçekleştirilmesi ile elde edilen Antalya kiralama hizmeti ile direkt olarak aracınızı teslim alabilirsiniz. Web sayfamız üzerinde gerçekleştirilen ön rezervasyon sırasında araç seçimi yapabilirsiniz. Tarih ve süre belirleyerek, aracı direk şekilde terminal çıkışında teslim alabilirsiniz. Bu sayede Antalya ve çevre bölgelere hızlı bir ulaşım gerçekleştirebilirsiniz.

İnternet üzerinden ön rezervasyon ile Antalya havalimanı araba kiralama hizmeti alırken, araç seçimlerini kullanım tipinize göre gerçekleştirmeniz gerekir. Çünkü sayfamızda otomatik vites araçlar ve düz vites araçlar ayrı ayrı sunulmaktadır. Bu sayede kolay şekilde araç mekanizma seçimi yaparken, aynı zamanda yakıt seçeneği için de benzinli veya dizel araçlar seçebilirsiniz.

Yakıt seçenekleri ile birlikte Antalya araba kiralama hizmeti aldığınız gibi kişi sayısına göre de araç seçimi yapmanız gereklidir. Kişisel kullanım, aile, grup kullanımı için ya da ticari kullanım için araç seçimlerini ayrı ayrı yapmalısınız. Bu nedenle birçok farklı marka ve model ile Antalya havalimanı araba kiralama işlemi için kolayca seçimler gerçekleştirilebilir. Firmamız her yıl değişen modeller ve yeni araçlar ile bakım yapılan ve sorunsuz araç sunumları yapmaktadır.

Havalimanında teslim aldığınız araçlar ile İstanbul içine veya yakın bölgelere ulaşım sağlayabilirsiniz. Çünkü Antalya havalimanı kiralama işlemlerinde araç teslim alındığından itibaren istediğiniz miktarda yakıt ile istediğiniz süre ulaşım gerçekleştirebilirsiniz. Araçlar sunulurken belirli kilometre sınırları ve yakıt sınırları olmadan rahatlıkla hizmet alabilir, istediğiniz gibi ulaşım sağlayabilirsiniz. Araçlarda karşılaştığınız araç arızaları ve kaza gibi durumlarda sunulan kasko, 7/24 bakım ve yol yardım gibi işlemler sayesinde destek talep edebilirsiniz.

Bu standartların tümünün sıralanması ile birlikte araba kiralama Antalya havalimanı hizmeti için en uygun fiyatlar talep edilmektedir. Ayrıca hizmete ek olarak navigasyon, ek şoför, çocuk koltuğu veya özel şoför gibi hizmetler talep ettiğinizde dahi uygun fiyatlar sunulmaktadır. 365 gün bu standartlar ile araba kiralama Antalya havalimanı hizmetlerini ön rezervasyon veya büromuz üzerinden alabilirsiniz.

Yorum Gönderin