Antalya araç kiralama fiyatları firmamız’da son derece makuldür. Her bütçeye uygun araçları sitemizde bulabilirsiniz. Araç kiralama; mülkiyeti sizde olmadan, kullanım hizmet ücretlerini ödeyerek, bir aracı masraflarından muaf olmak üzere kullanma avantajı sağlar. Bu nedenle hem kişisel hem de kurumsal olarak kiralama hizmetleri karlı görülmektedir.

Özellikle Antalya araç kiralama işlemi işletmeler için en karlı seçeneklerden birisidir. Bir işletme kiralık araç avantajı sayesinde sabit masraflardan muaf olmak koşuluyla yakıt ve kiralama ücreti ile iş kullanımı amacı ile rahatlıkla araç kiralayabilir.

Antalya Araç Kiralama Fiyatları
Antalya Araç Kiralama


Firmamız Antalya genelinde birçok işletme ve bireysel kullanım için kiralama imkanı sunmaktadır. Firmamız sayesinde kiralama avantajını yaşayan işletmeler toplu bir şekilde araç kiralayarak önemli fırsatlar yakalamaktadır. Örneğin, araçlarda vergi ödeme, bakım masrafları, sigorta ve arıza masrafları gibi her notadan muaf sayılırlar. Bu sayede 20 ya da 30 gibi aracı birden satın almak yerine kiralama yöntemiyle çok daha uygun fiyatlı kullanım elde edilebilirsiniz.

Araç Kiralama Antalya


İşletmeler için en uygun yöntemlerden birisi aylık araç kiralama Antalya seçeneğini kullanmaktır. Bu hizmet 1 ay gibi süreden başlamak üzere istenirse 12 aya kadar uzatılabilir. Yani yıllık olarak da alınabilen bu hizmet sayesinde özellikle ticari araçlar veya taksiler seçilmektedir. Ticari araçlarda yıl içerisinde çoğu zaman 50’ye hatta 100’e yakın araç talep eden müşterilerimiz yer almaktadır. Filo yöntemi sayesinde aylık kiralama hizmetleri alan müşterilerimiz bu avantaj sayesinde Antalya gibi büyük bir şehirde ulaşımı daha kolay ve daha uygun fiyatlı bir hale getirmektedir.

Aylık kiralama işletmeler için avantajlı olduğu kadar bireysel kullanıcılar için de firmamız günlük araç kiralama Antalya hizmetleri sunmaktadır. Çünkü bireysel kullanıcılar günübirlik çevre seyahatleri veya gezi programları için kiralama hizmetleri aldıklarında çok ekonomik tercihler sağlayabilirler. Kişisel bir gezi programı, kısa bir iş seyahati ve aile ile yapılacak bir tatil programı için bir veya birkaç günlük kiralama ile pratik ulaşım sağlanabilir.


Otomatik vites veya düz vites arabalarda benzinli veya dizel seçenekler tercih edilerek, kişi sayısına göre araç tipi belirlenerek kiralama hizmeti alınabilir. Ayrıca günlük kiralama hizmetlerinde çok geniş bir araç seçeneğiyle ekonomik, orta sınıf veya lüks sınıf araçlar seçilebilir.


Her müşterimiz ucuz araç kiralama Antalya avantajlarını firmamız sayesinde elde edebilir. Bu sayede özellikle işletmeler ucuz kiralama hizmetleri sayesinde yüksek bir avantaj elde ederken, bireysel müşteriler de bütçelerine uygun hizmet alma fırsatı sağlayabilir.

Yorum Gönderin